KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976023

nr 1497 6023

Nina Björk, "Sjöbris". Signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 oktober 2022
kl 18:35:27